Blogi

Kas „tasuta“ ühistransport viib Paidest inimesed?

Kas riigi poolt aastas kuni 1056 euro ära võtmine töötavalt pensionärilt muudab Eesti kuidagi paremaks ja õiglasemaks? Kas see lahendab tööjõu kitsikuses (täna täitmata umbes 13000 töökohta) vaevlevate tööandjate mured? Igaüks saab aru, et vastus nendele küsimustele on kindlasti mitte.
Ometi on dokumente ja otsuseid, mis võivad ellu rakendamisel omada reaalset positiivset mõju meie kõigi heaolule ja ka rahakotile. Üheks selliseks näiteks on omavalitsuse teehoiukava.
Loe lisaks

Paides tehtud koalitsioonilepingust

Esmalt tänan kõiki Paide inimesi, kes valimas käisid ja oma eelistuse avaldasid. Demokraatlik ühiskond püsib tänu teile ning valijal on alati õigus.
Peale valimisi on ikka kombeks vaadata tulevikku ning püüda leppida kokku tegevustes, mis järgmist nelja aastat linna elus kujundama hakkavad. Nii on taaskord sündinud ka koalitsioonileping IRL-i, KE ja SDE vahel.
Soovime ka opositsioonis olles hoida mõistlikku ja konstruktiivset joont ning seega annan mõningad mõtted, mida peame linnavolinikena järgmise nelja aasta jooksul silmas pidama. Mõnes küsimuses ka linnavolikogule linnavalitsuselt suuremat rolli nõuda.
Loe lisaks