Blogi

Paide uueks Kalamajaks

Kutsun Teid kaasa mõtlema - Teeme Paidest uue Kalamaja. See postitus on mõeldud mõtte tutvustamiseks ja sissejuhatuseks.
Loe lisaks

Uus PAIDE on inimeste jaoks

Valimisteni on jäänud mõned nädalad ning otsus, keda valida meie uue Paide asja ajama, on järgmise nelja aasta ja tegelikult isegi pikema tuleviku seisukohalt väga oluline, sest me kõik soovime, et uues ühinenud omavalitsuses oleks atraktiivne elukeskkond. Nende kahe viimase sõna sisustamine ja neile selge tähenduse omistamine on ilmselt punkt millest alustada.
Loe lisaks

Kes teab lahendusi?

Viimatisel Järvamaa Messil uurisime külastajate käest, mis on nende arvates kõige olulisemad asjad, mis peaksid Paides korda saama. Olime inimestele valiku ette andnud viie vastusevariandi näol, kuid jätnud ka märkimisväärselt vaba ruumi omapoolseteks ettepanekuteks. Lõpuks kogunes erinevaid ideid, mis teiste külastajate poolehoidu otsisid, üheksateist. Üldiselt võib öelda, et inimeste kõige suuremaks murekohaks on teede ja tänavate ning nende valgustusega seotud olukord. Olgu mainitud, et algselt pakkusime valikutes välja vaid ühe valiku, mis seotud sõidu- ja kõnniteedega. Küsitluse lõpus oli teede ja tänavatega seotud vastusevariante 19-st üheksa.
Loe lisaks

Paide linnapeakandidaat

Neljapäeval, 12.01.2017.a, toimunud Reformierakonna Paide PKO koosolekul kinnitati mind Paide linnapeakandidaadiks.
Loe lisaks