Reformierakonna Riigikogu fraktsiooni Järvamaa visiit

-
Järvamaa on küll ajalooliselt põllumajanduspiirkond, kuid viimaste aastakümnete jooksul on jõuliselt arenenud nii puidutööstus kui masinaehitus.
Uuendusmeelne ettevõtlus on see, mis kohalikku elu edasi viib. Järvamaal on ettevõtteid, kes suudavad müüa oma toodangut edukalt nii Eestis kui väljaspool, nagu näiteks Paide Masinatehas, Konesko ja Viking Window.

Neljapäeva õhtul toimus visiidi raames Paides väikeettevõtluse toetamise teemaline vestlusring, mida juhisid riigikogu majanduskomisjoni liige, väikeettevõtjate toetusrühma eestvedaja Maris Lauri ning riigikogu rahanduskomisjoni liige Aivar Sõerd.

Visiidi käigus külastasid saadikud kohalikke tegusaid ettevõtteid, näiteks Eesti suurimat elektrimootorite tootjat AS Konesko, Eesti üht väiksemat ehk Kalamatsi meiereid, kinnisvarahaldajat Mäo Invest, disainmööbli tootjat Woodman OÜ, metallitööstusettevõtet OÜ Treasman, lumesahkade tootjat Paide Masinatehast, vinnutatud veiseliha tootjat Sirloin OÜ, Koeru pruulikoda ning Eesti Pagarit. Tavapäraselt olid kavas ka ühiskonnaõpetuse külalisloengud erinevates Järvamaa koolides.

17. ja 18. märtsil viibisid Järvamaal 16 reformierakondlasest riigikogu liiget: Jüri Jaanson, Liina Kersna, Johannes Kert, Kristjan Kõljalg, Ants Laaneots, Maris Lauri, Lauri Luik, Meelis Mälberg, Kalle Palling, Mati Raidma, Keit Pentus-Rosimannus, Andre Sepp, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Vilja Toomast ja Terje Trei.

Rohkem pilte leiab järgmiselt lingilt: http://www.koljalg.ee/galerii/fraktsioon-jarvamaal
Eelmine
Kõne "Kriminaalpoliitika arengusuunad aastani 2018". 2015. aasta täitmise aruande juures
Järgmine
Haldusreform liidab äärmuseid

Lisa kommentaar

Email again: