Paide linnapeakandidaat

-
Neljapäeval, 12.01.2017.a, toimunud Reformierakonna Paide PKO koosolekul kinnitati mind Paide linnapeakandidaadiks.
Paide linna juhtimine on mulle, kui Paides sündinud ja kasvanud poliitikule, suur väljakutse ja auasi. Loomulikult olen valmis tööks linnapea ametis. Minu varasem kogemus sisaldab muuhulgas Paide linnavolikogu liikme, Koigi vallavanema, Järvamaa Omavalitsuste Liidu esimehe ja Riigikogu liikme oma. Tean, et iga nendest positsioonidest on andnud palju vajalikku, et saada edukalt hakkama linnapeana.

Ootamas on ees põnev ja väljakutseid pakkuv aeg. Paide vallast, Roosna-Alliku vallast ja Paide linnast on vaja kujundada hästi toimiv ühine omavalitsus kõigi uue omavalitsuse elanike jaoks. Minu siht on, et omavalitsuse poolt pakutavate teenuste kvaliteet tõuseb sõltumata sellest, kas inimene elab Ristiku tänaval Paide linnas või siis Anna või Kaaruka külas.

Mul on soov, et Paidest kujuneks kaasaegne omavalitsus, mille keskuseks on mõnus väikelinn, kus minu tütrel ja teistel tema eakaaslastel oleks hea ja turvaline üles kasvada. Haridus, mida siin pakutakse peab olema ajaga kaasas käiv ja piisavalt nõudlik, et siin omandatu looks jätkuvalt võimalusi maailmas läbi lüüa. Riigigümnaasiumi sisu pool peab selle tagama ning peame siin kindlalt seisma oma huvide eest suheldes haridus- ja teadusministeeriumiga.

Peame tegema kõik võimaliku ja kaasama erasektori ning EL vahendeid, et pakkuda teenuseid, mis inimestele olulised. Mitmekesised teenused, mida peame arendama, muudavad Paide elu- ja külastuskeskkonnana konkurentsivõimelisemaks, et inimesed leiaksid siia tee nii külalise kui ka võimaliku uue elanikuna. Arvestades meie kehva kliimat tegin ka eelmisel aastal ettepaneku, et rajaksime Paidesse kaasaegse veekeskuse. Samuti peaks 500 000 eurone täiendav ühinemistoetus minema veekeskuse rajamisse.
Veelgi olulisem on, et valmiks kaasaegne perearsti-tervisekeskus Järvamaa Haigla juurde ning seisame Reformierakonnaga selle eest, et meie haigla pakub jätkuvalt head tervishoiuteenust.

Selge on see, et investeeringuid vajavad teede- ja tänavatevõrk kogu ühinenud omavalitsuses. Pean siiski kõige olulisemaks, et saaksime korda omavalitsuse visiitkaardiks olevad Tallinna ja Pärnu tänava.Ja seda otsast lõpuni.
Eelmine
Uued maksud majanduskasvule ei vii
Järgmine
Miks riigigümnaasium meie jaoks oluline on?

Lisa kommentaar

Email again: